Tüketici Hukuku

Tüketici Hukuku

Tüketici Hukuku, mal ya da hizmet alışverişi sonrasında ortaya çıkan uyuşmazlıkları konu alan bir hukuk dalıdır. Alışverişe konu alan mal ya da hizmetten kaynaklı anlaşmazlığın çözülmesinde adil kararlar alınmasını sağlayan bu hukuk alanındaki çözümler için Ünal Hukuk Bürosu desteğinden faydalanabilirsiniz.

Tüketici, bir ürünü satın alan ve karşılığında para ödeyen kimsedir. Bu kimselerin karşılaştıkları mağduriyetin giderilmesi, para iadesi ya da ürünün değiştirilmesi genellikle hukuk çerçevesinde olur. Bu nedenle de hukuki yöntemlerle mağduriyetin ortadan kaldırılması gerekir. Siz de bir tüketici ya da tüketici ile ilişki kuran satıcı olarak bu kapsamda Ünal Hukuk Bürosu’ndan destek alabilirsiniz.

Tüketici Hukuku Hizmetleri

Tüketici Hukuku kapsamında sizlerden gelen taleplere çözüm üretiyoruz. Bu anlamda aşağıdaki hizmetler çerçevesinde de sizlere destek sağlıyoruz!

  • Alım ve satım sözleşmeleri,
  • Tüketici Hukuku kapsamına giren mevzuatın takip edilmesi,
  • Tüketici Hakem Heyeti nezdindeki takipler,
  • Ayıplı mal ile ayıplı hizmetle alakalı uyuşmazlıkların çözümü,
  • Tüketicilerin şikayetlerine yönelik hukuki çözümler,
  • Alıcılar ve satıcılar arasındaki uyuşmazlıkların arabuluculukla çözülmesi,
  • Tüketici mahkemelerindeki dava ve diğer süreçlerle alakalı takipler.

Siz de Tüketici Hukuku’nda sizi ilgilendiren konularla alakalı Ünal Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede tüketici uyuşmazlıklarından kaynaklanan sorunlara çözüm bulabileceksiniz!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tüketicilerin karşılaştıkları problemleri ortadan kaldırmak ve adil kararlar alınmasını sağlamak adına siz de Ünal Hukuk Bürosu ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ünal Hukuk Bürosu olarak tüketicilerin yaşadıkları bütün sorunlarla alakalı çözümler üretiyoruz. Özellikle hukuk çerçevesindeki bütün yolları deneyerek sizlerin hakkını sonuna kadar savunuyoruz. Size de kaliteli ve başarılı bir çözüme kapı aralamak kalıyor.

Ünal Hukuk Bürosu bünyesinde çalışan başarılı avukatlar sayesinde en kaliteli çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Özellikle de tüketicilerin çok bilmedikleri süreçler olan Tüketici Hakem Heyeti ve Tüketici Mahkemesi aşamalarında desteğimizi esirgemiyoruz. Kaliteli, hızlı ve pratik çözümler için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Sizlerden gelen tüketici taleplerini değerlendirerek ilgili süreci başlatıyoruz. Bu sayede kalite ve hızlı çözümleri sunmak adına harekete geçmiş oluyoruz. Bizi arayarak hemen hizmet alabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!