Miras Hukuku

Miras Hukuku

Miras Hukuku, ölüm sonrasında bireylerin altsoy ve diğer akrabalarına kalan taşınır veya taşınmaz değerler ile alakalı düzenlemeler getirir. Ülkemizde hukuk sisteminde en çok karşılaşılan davalar olan miras davaları ile ilgili Ünal Hukuk Bürosu’ndan destek alabilirsiniz.

Miras, babadan çocuklara kalan taşınır ya da taşınmaz mallardır. Miras Hukuku kapsamında ölen kişinin hem alacaklısı hem de borçlusu olduğu değerler çocuklarına ya da yakınlarına geçer. Tereke olarak kabul edilen malların yasal mirasçı ve diğer mirasçılara geçişi konusunda pek çok uyuşmazlık vardır. Bu uyuşmazlıklar ve mirasın paylaştırılması gibi konularda bir avukattan danışmanlık almalısınız.

Ünal Hukuk Bürosu olarak miras konusunda ihtiyaç duyacağınız bütün durumlarla ilgili sizlere destek veriyoruz.

Miras Hukuku Hizmetlerimiz

Miras davaları hukuk sistemimizin önemli konularından bir tanesi olduğundan hukuk büromuz miras ile alakalı kapsamlı hizmetler sunar. Siz de bu kapsamda hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki çözümlerimize bir göz atmalısınız.

  • Muris muvazaasına dayanan tapu iptal davaları,
  • Vasiyetnamenin iptali ile ilgili davalar,
  • Terkis ve miras iade davaları,
  • Tereke ile alakalı ihtiyati tedbir kararları,
  • Mirasta defter tutma işlemleri,
  • Mirasçılık belgesi ile alakalı bütün işlemler,
  • Miras paylaşımı davaları.

Hukuk sistemimizden doğan ve mirasçı vasfına sahip bütün kişiler tarafından öne sürülebilecek iddiaları değerlendirerek danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Dava takibi ve itiraz süreçleri gibi hukukun önemli alanlarında sizlere kaliteli destek sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ünal Hukuk Bürosu olarak kaliteli hizmet sunmak adına hukuki değişiklikleri yakından takip ediyor ve sizlerden gelen bütün taleplere cevap veriyoruz. Kaliteyi en yüksek standartlarda taşımak adına kendini yenileyen bir anlayış sergilemeyi ihmal etmiyoruz. Size de bu konuda bizden destek almak kalıyor.

Mirasçısı olduğunuz değerler ile alakalı haklarınızı öne sürmek ya da daha önceden alınmış kararlar ile alakalı süreçlere itiraz etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ve her biri alanında profesyonellik kazanmış kadromuz sayesinde sizlere en özel çözümleri vaat ediyoruz. Kalite, yüksek standartlarda hizmet ve başarılı sonuçlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mirasta adil kararlar için her zaman yanınızdayız.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!