İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İşçi ve işveren arasındaki ilişkileri düzenleyen İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, ülkemizde en önemli hukuk dallarından bir tanesidir. Çalışan haklarının korunması ve sağlıklı bir çalışma ortamının yaratılması adına söz konusu hukuk dalına başvurmak değerlidir. Çalışanların karşılaştıkları sorunları çözmeleri adına gerekli bu alan aynı zamanda işveren haklarını da korur.

Ünal Hukuk Bürosu, işçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıklar başta olmak üzere iş hayatını düzenleyen bu alanda sizlere kusursuz çözümler sunar. İş sözleşmelerinden doğan anlaşmazlıklar ve iş yaşamı ile alakalı hukuki uyumsuzluklar dava ya da arabuluculuk alternatifleri çerçevesinde çözülür. Bu sayede daha kaliteli bir ilişki tesis etmek mümkün olur.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Hizmetlerimiz

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında sunduğumuz kapsamlı hizmetler sayesinde size kaliteli hukuki destek sağlıyoruz. Özellikle çok yönlü danışmanlığımız çerçevesinde kaliteyi üst seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz. Aşağıda hizmet sağladığımız bazı konuları inceleyebilirsiniz.

  • İş sözleşmeleri ve tüzük değişiklikleri,
  • İş kazaları ve meslek hastalığı ile alakalı hukuki süreç yönetimi,
  • İşyeri bildirimleri ile sigortalıların iş giriş çıkışlarının mevzuata uyumluluğunun denetlenmesi,
  • İdari para cezaları ile alakalı tahakkuk, tahsilat ve itiraz sürecinin yönetilmesi,
  • İş sözleşmelerinin hazırlanması veya feshedilmesi,
  • Personel özlük dosyalarının hukuki çerçevede değerlendirilmesi,
  • İş sözleşmesinden kaynaklanan uyuşmazlıkların hukuki çözümü,
  • İş kazası durumunda personelin nasıl hareket edeceği konusunda bilgilendirilmesi.

Tüm bu alanlar ve çok daha fazlası için Ünal Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Size en kaliteli hizmetleri sunuyor ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli iş süreçleri yönetmek ve birbirinden değerli çözümlere kapı aralamak adına birbirinden önemli seçenekler vaat ediyoruz. Danışmanlık ve hukuki destek konusunda yakaladığımız başarıyı devam ettirmek adına sizlerden gelen bütün taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. Özellikle tecrübe ve uzmanlık gerektiren konulara daha titiz yaklaşıyoruz.

Siz de hukuki danışmanlık konusunda başarılı bir süreç yönetmek istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Danışmanlık verdiğimiz en değerli alanlardan olan İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku noktasında size kusursuz alternatifler vaat ediyoruz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!