Aile Hukuku

Aile Hukuku

Aile Hukuku adından da anlaşılabileceği üzere aile ilişkileri ile alakalı hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesi konusunda çözümler sunar. Siz de aile ilişkilerinden kaynaklanan uyuşmazlık ve sorunları ortadan kaldırmak amacıyla Aile Hukuku hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Ünal Hukuku olarak bu kapsamdaki bütün taleplerinize cevap veriyoruz.

Aile, toplumun temel yapı taşı olsa da aile içinde ortaya çıkan anlaşmazlıkların pek çok soruna kapı araladığından söz etmek gerekir. Bu nedenle de hukuki yollara başvuran ya da başvurmak isteyen kimseler için avukatlık hizmetlerinden faydalanmak gerekir. Ünal Hukuk olarak kaliteli ekibimizle size çözüm sunarken hızlı ve adil kararlar alınmasına destek oluyoruz.

Aile Hukuku Hizmetlerimiz

Hukuk sistemimiz içerisinde en önemli konulardan bir tanesi olan Aile ile alakalı hukuki desteğimizden yararlanırken aşağıdaki hizmetlerimize bir göz atmalısınız.

  • Aile konutu ile alakalı uygulamalar,
  • Boşanma davaları,
  • Velayet davası,
  • Boşanma nedeniyle açılan maddi ve manevi tazminat davaları,
  • Altınların iadesi ile ilgili süreç takibi,
  • Evlat edinme danışmanlığı,
  • Mal rejimi,
  • Nişan bozulmasından kaynaklanan davalar,
  • İsim düzeltme ya da değiştirme davaları,
  • Vesayet ve kayyım atama davaları.

Tüm bu konularda hizmet verirken aile birliğinin korunması ya da sürdürülmesi adına hizmet sunuyoruz. Aile birliğinin toplumu ayakta tutacak yegâne unsur olduğu anlayışı ile doğrudan boşanmaları desteklemiyoruz. Ailenin devamlılığını mantık çerçevesinde sağlamak adına çaba sarf ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Avukatlık ve hukuki danışmanlık konusunda başarılı bir hukuk bürosu olarak sizlerden gelen bütün taleplere cevap veriyoruz. Özellikle danışmanlığını sürdürdüğümüz davalarda ailenin bütünlüğünü korumak adına çaba sarf ederken eşler arasındaki ilişkinin saygı çerçevesinde devamına destek oluyoruz. Aile Hukuku kapsamında gerçekleşen boşanmaların adil ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine büyük önem veriyoruz. Üstelik sizlerden gelen taleplere de cevap vermek adına çaba sarf ediyoruz.

Hukuki çözümler konusunda en iyi sonuçlarla buluşmanızı sağlayacak bir anlayışla sizlerden gelen her talebi karşılıyoruz. Aile gibi çok hassas bir konuda her detayı incelikle değerlendiriyor ve sürece ondan sonra yön veriyoruz. Siz de Ünal Hukuk Bürosu hassasiyeti ile harekete geçmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!