İdari ve Vergi Hukuku

İdari ve Vergi Hukuku

İdare ve Vergi Hukuku, idare ile işlem yapan ve bu konuda uyuşmazlıklarla karşılaşan kişilerin başvurduğu temel hukuk alanlarından bir tanesidir. Öte yandan vergi konusundaki uyuşmazlıklar da bu kapsamda değerlendirilmektedir. Ülkemizde idare ile yaşanan uyuşmazlıklar ve vergi sorunları düşünüldüğünde İdare ve Vergi Hukuku alanında hukuki desteğe ihtiyaç vardır.  Ünal Hukuk Bürosu olarak bütün taleplerinize cevap vermek adına bu alanda da kaliteli ve kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Gerçek veya tüzel kişilerin idare ile ilişkisi daima vardır. Bir sözleşme, işlem ya da eylemden kaynaklanan uyuşmazlıklarda idarenin neden olduğu haksızlığı dava açarak gidermek mümkündür. Diğer yandan vergi uygulamalarında hataların giderilmesi ve adil kararların ortaya çıkması adına da İdare ve Vergi Hukuku alanında başvuru şarttır. Ünal Hukuk Bürosu olarak aşağıdaki hizmetlerimiz kapsamında size destek oluyoruz.

İdare ve Vergi Hukuku Hizmetlerimiz

İdare ile ilgili uyuşmazlıklar ya da vergi ile alakalı sorunlarda danışmanlık almak için Ünal Hukuk Bürosu’nu tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki konular temel hizmet alanlarımızdır.

  • İdari başvuruların gerçekleştirilmesi ya da mevcut başvurulara itiraz,
  • İdari davaların takibi ve uzlaşma süreci danışmanlığı,
  • İdare tarafından alınmış kararlara yönelik iptal ve tam yargı davaları,
  • Vergi uyuşmazlıkları ve iptal davaları,
  • İdareye yönelik tazminat davaları,
  • Kamu görevlilerinin atama işlemleri ile ilgili davalar.

Siz de İdare ve Vergi alanında etkin çözümlere başvurmak durumunda kalıyorsanız Ünal Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler sizi bekliyor!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ünal Hukuk Bürosu olarak birbirinden özel hizmetler vaat ediyoruz. Danışmanlık, vekalet ve diğer bütün hukuki taleplerinize yönelik hizmetlerle sizlere kaliteli bir süreç sağlıyoruz. Özellikle adil ve kaliteli kararların ortaya çıkması adına süreçleri titizlikle devam ettiriyoruz.

Siz de avukatlık ve danışmanlık noktasında başarılı çözümlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ünal Hukuk Bürosu kadrosunda yer alan deneyimli avukatları ile tecrübesini sizlerle buluşturuyor. Size de bu konuda kaliteli ve hızlı bir süreçten faydalanmak kalıyor. Bizimle hemen iletişime geçerek kaliteli bir sürece adım atabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!