İcra ve İflas Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

İcra ve İflas Hukuku alanında kaliteli danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz? Ünal Hukuk Bürosu olarak tecrübeli avukatlarımız ve dinamik kadromuzla size bu alanda en iyi hizmetleri sunuyoruz.

İcra ve İflas Hukuku, özel hukuk ilişkilerinden kaynaklanan para ve teminat alacakları konusunda ödemelerin yapılmaması halinde devreye girer. Alacakların kişiler arasındaki ilişki ile alınamadığı hallerde kamu otoritesi devreye girerek alacakların tahsili sağlanır. Alacağın tarafları bir hukuk tüzel kişisi olabileceği gibi gerçek kişi de olabilmektedir. Bu nedenle de İcra ve İflas Hukuku’ndan destek almak önemlidir.

Türkiye’de borcun tahsil edilememesi konusunda düzenlemeler getiren bu alanda süreci kaliteli bir şekilde yönetmek adına avukatlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İcra ve İflas Hukuku Hizmetlerimiz

İcra ve İflas alanında başvurduğunuz destekten maksimum fayda ve adil bir çözüm almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda sizlere destek sağladığımız İcra ve İflas kapsamındaki hizmetleri sıraladık!

  • İcra ve İflas Müdürlüğü nezdindeki işlemlerde vekalet etmek,
  • Kambiyo takipleri ile alakalı süreçleri yönetmek,
  • İstihkak davalarında vekalet ve danışmanlık yapmak,
  • Kira sözleşmeleri ile alakalı dava ve takip süreçlerini yönetmek,
  • İhtiyati haciz ve bu konudaki davaları takip etmek,
  • İcra takibi ve takiple alakalı borca itiraz davalarında danışmanlık,
  • Menfi tespit ve istirdat davalarında çözüm sunmak,
  • İhale feshi ve kıymet takdir itirazlarını yapmak,
  • Nafaka takibi ve ilgili süreci yönetmek,
  • Alacaklıların vekalet işlemlerini gerçekleştirmek.

Hukuki anlamda çok kapsamlı destek verdiğimiz İcra ve İflas Hukuku’nda size de vekalet ederek kaliteli süreçlere kapı aralıyoruz. Size sadece bu süreçten faydalanmak kalıyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İcra ve İflas Hukuku’nda ihtiyaç duyduğunuz hemen her konuda size destek sağlıyoruz. Özellikle hukuki uyuşmazlıklarda sürecin daha kaliteli ve kısa sürede sonuçlanması adına çözüm üretiyoruz. Üstelik bu sürecin yönetilmesi ile alakalı sizlerden gelen taleplere tecrübeli ekibimizle cevap veriyoruz.

Ünal Hukuk Bürosu olarak süreç yönetiminde başarı yakalarken kaliteden ödün vermeden sürece yön veriyoruz. Üstelik hizmet standartlarımızı başarı odaklı bir anlayışla çiziyoruz. Bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!