Sigorta ve Tazminat Hukuku

Sigorta ve Tazminat Hukuku

Sigorta ve Tazminat Hukuku, sigorta ve sigorta poliçeleri ile alakalı düzenlemeleri inceler. Söz konusu alanda doğan uyuşmazlıkları gidermek ve hukuki düzeni sağlamak adına gerekli işlemleri gerçekleştirmek adına tazminat hukukuna da başvurulur. Uyuşmazlıkların halli ve adil kararların elde edilmesi amacıyla bu seçenek değerlidir.

Ünal Avukatlık Bürosu olarak gerçek ve tüzel kişilerin Sigorta ve Tazminat Hukuku alanlarındaki taleplerine çözüm üretiyoruz. Özellikle sigorta poliçeleri ve benzer konulardan kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Gerçek ya da tüzel kişilerin birbiri ile ilişkilerini düzenleyen Sigorta ve Tazminat Hukuku’nda tecrübemiz sayesinde müvekkillerimize destek veriyoruz.

Sigorta ve Tazminat Hukuku Hizmetlerimiz

Türk Hukuk Sistemi içerisinde değerli bir alan olan sigorta ve tazminat ile alakalı aşağıda sıraladığımız çözümler ve çok daha fazlası için sizlere destek oluyoruz.

  • Trafik kazası sonrasında ortaya çıkan sakatlık ile alakalı başta sigorta şirketi olmak üzere ilgililere yönelik dava sürecini yönetmek,
  • Trafik kazası sonrasında destekten yoksun kalma tazminatı almak isteyen mağdur yakınlarının dava süreçlerini yönetmek,
  • Kaza sonucunda sakatlık tazminatı hakkını öne süren bireylerin maluliyet durumları ve bununla ilgili süreçle ilgili destek sağlamak,
  • Kaza tespit tutanağı ile alakalı sorunlarda ilgililere karşı dava açmak,
  • Sigorta şirketlerine sigorta ve tazminat konularında destek vermek,
  • İş kazaları nedeniyle ortaya çıkan uyuşmazlıklara yönelik hukuki süreci yönetmek,
  • Tazminat hukuku bağlamındaki uyuşmazlıkların çözümünü gerçekleştirmek.

Yukarıdaki hizmet ve danışmanlık seçenekleri genel manada hizmet sınırlarımızı çizse de Sigorta ve Tazminat Hukukunu ilgilendiren hemen her konuda sizlere danışmanlık sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Hukuki uyuşmazlıklar ve diğer bütün konularda sizlerden gelen taleplere en kaliteli çözümü sunmayı arzu ediyoruz. Hukukun üstünlüğü ve adil kararların hızlı bir şekilde alınması ilkelerine dayanarak hizmet sunuyoruz. Özellikle mağduriyetin engellenmesi konusunda maksimum çaba sarf ediyoruz.

Alanında tecrübe sahibi avukatların yanı sıra genç ve dinamik avukat kadromuzla da size kusursuz çözümler vaat ediyoruz. Ünal Hukuk Bürosu ile iletişime geçerek en kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Hukuk ile ilgili bütün uyuşmazlıklar için size bir telefon kadar yakınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!